PROJEKTOVÝ DEN ZÁBAVNĚ

🤑„A paní Veroniko, v jakém jezdíte autě?“ Ptají se mě žáci téměř na konci projektového dne.
„V Hyundai.“ Kluci záchvat smíchu… 😂😂😂 Vykulím na ně oči a oni reagují. „A jak to, když máte ty milióny?“

Mile se usměju a říkám:

„Kluci, rozumím tomu, proč se smějete… Moje kamarádka jednou řekla svému synovi: ,Honzo, co kdybychom si koupili také Hyundai? Ty se nekradou.´ A víte, co jí na to její syn odpověděl? ,Mami, to je jasné, protože i ZLODĚJI MAJÍ SVOJÍ ČEST.´” 😂😂😂

Když smích odezněl, v klidu pokračuji svůj příběh…

💡 „A proč Hyundai? Jednoduše, protože žiji podle takového chytrého systému, kterému se říká FIRE – Financial Independence, Retire Early – Finanční nezávislost, brzký důchod. Systém, který vychází ze životního stylu – žij skromně. Vše, co zbude, rozumně investuj, vytvoř kapitál, staň se finančně nezávislým, abys mohl jednou čerpat pasivní příjem neboli tzv. RENTU.

🤑 Víte, znám dost lidí, kteří navrch vypadají jako boháči – jezdí v drahém autě na leasing neboli na půjčku. Bydlí v krásném domě na úvěr neboli hypotéku. No a pak přijde Covid, musí zavřít business a další měsíc zjistí, že nemají na jídlo. Kdo je bohatší? Upřímně? Já nechci patřit mezi ty, co navrch huj a vespod žádné rezervy! Takoví lidé jsou z mého úhlu pohledu CHUDÁCI. Dávám přednost FIRE – žít skromně a na účtu mít miliony, které mi v budoucnu umožní být rentiérem.

❓ CO CHCETE OD ŽIVOTA VY ❓
🤞 Každý má svou vlastní cestu a já vám přeji, abyste našli tu, která vás osobně přivede k finanční spokojenosti.“ 😎

Chcete pomoci svým dětem a mládeži žít finančně rozumně, aby byli jednou finančně spokojeni? Máte 2 možnosti:

1.    Podívejte se na můj online kurz DĚTI A PENÍZE – Jak vést děti k finanční spokojenosti, kde nabízím určité tipy a doporučení jak na to.

2.    Apelujte na učitele svých dětí, aby aplikovali více finanční gramotnosti ve škole v rámci výuky, například formou projektových dní nebo přednášek…
RÁDA VÁM S TÍM POMOHU.

Nákupní košík
Přejít nahoru