Akademie FZ

Akademie Finanční zralosti nejen pro školy SOU/SŠ/VOŠ/VŠ

Průzkum a statistiky ukazují, že Češi neumí plavat ve vodách finančního světa. A výsledky práce finančních „odborníků“ nás nutí zvýšit si vlastní způsobilost k otázce peněz a finančních produktů. Jak se postavit této realitě? Otevřít se možnostem rozšířit si znalosti, dovednosti a pevnější základy finanční zralosti pod vedením mentora, který vás provede Akademií Finanční zralosti. 

Akademi vám pomůže zvýšit sebevědomí v oblasti vlastního hospodaření, upozorní na nejčastější chyby, které klienti dělají ve finančních produktech, což povede k vyšší finanční stabilitě, bezpečí a spokojenosti. Navíc připraví účastníky kurzu na jednání s finančními poradci a bankéři. Učí rozvíjet kritické myšlení.

Lektor kurzu vychází z více jak 25leté zkušenosti v oblasti financí, více jak 15leté zkušenosti mentoringu finančních poradců, bankéřů a práce přímo s klienty.

 

Cíl 8 on-line kurzů

Cílem on-line kurzů je pochopit realitu finančního světa, práci s rodinným rozpočtem, principy základních finančních produktů a zároveň jak předcházet zadlužení či dokonce exekuci. Kurz chytře, jednoduše a efektivně pomůže objasnit PROČ, CO a JAK S PENĚZI.

1-4_Příprava_na_jednání_s_fin._poradci

O čem si popovídáme

Časový rozah

8 ONLINE KURZŮ více jak 12 hod.

Určeno

Nejen pro studenty SOU/SŠ/VOŠ/VŠ od 17. roku věku, ale pro všechny, kteří mají potřebu rozumět finančnímu světu, vnímat jeho výhody i nedostatky a mají zájem se finančně rozvíjet a připravit se na jednání s finančními poradci a bankéři. Pro ty, co se chtějí stát plnohodnotným partnerem na jednáních o penězích.

Kalkulace ceny

3 355 Kč za celou Akademii Finanční zralosti při využití 45% slevy - ZDE.

Akční cena 355 Kč pro STUDENTY za celou Akademii FZ pouze při objednávce školou (min. počet 20 registrací).

Cena Akademie FZ pro firmy je kalkulována dle počtu zaměstnanců.


Objednat - pro školy/firmy


Objednat celou akademii Finanční zralosti s 45% slevou


Objednat pro blízké 45% slevový kupón na celou Akademii Finanční zralosti

Obsah 8 on-line kurzů

1) FINANČNÍ SVĚT: 87 min.

Proč, co a jak s penězi?

       Materiály ke stažení:

2) PŘÍPRAVA NA JEDNÁNÍ S FINANČNÍMI PORADCI A BANKÉŘI: 84 min.

Jak na to?

       Materiály ke stažení:

3) PŮJČKY: 56 min.

Kdy je půjčka radostí a kdy starostí?

       Materiály ke stažení:

4) DĚTI A PENÍZE: 158 min.

Jak vést děti k finanční zodpovědnosti?

       Materiály ke stažení:

5) INVESTOVÁNÍ: 146 min.

Jak na investiční strategie?

       Materiály ke stažení:

6) STAVEBKO: 57 min.

Jak a kdy se vyplatí?

       Materiály ke stažení:

7) POJIŠTĚNÍ OSOB: 60 min.

Jak na vlastní jistoty a bezpečí?

       Materiály ke stažení:

8) PENZIJKO: 86 min.

První krůček k důstojnému stáří?

       Materiály ke stažení:


Objednat - pro školy/firmy


Objednat celou akademii Finanční zralosti s 45% slevou


Objednat pro blízké 45% slevový kupón na celou Akademii Finanční zralosti

Akademie Finanční zralosti - detail

Něco se (ne)povedlo?

Chcete sdílet svou zkušenost s finančními poradci či bankéři?

Oslovilo vás téma kurzu? Máte nějaký dotaz?

Našli jste chybku či nepřesnou informaci?

NEVÁHEJTE MI NAPSAT!

Reference

"Ráda bych poděkovala za přednášku na téma Finanční gramotnost v naší škole. Paní Veronika Kalátová podala studentům zmíněnou problematiku velmi poutavým způsobem. Podporovala studenty v aktivním přístupu. Studenti měli možnost reagovat, ptát se, na příkladech sami dojít k některým skutečnostem/závěrům.

Paní Kalátová je bezpochyby člověk na svém místě. Studenty si získala svou profesionalitou, zkušenostmi, ale také velmi příjemným vystupováním a pozitivním přístupem. Celkově hodnotím přednášku jako velmi přínosnou.:-)"

"Výborný! Lektorka je milá, vstřícná, se smyslem pro humor, dobrý profesionál s bohatými zkušenostmi z praxe. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí. Byl jsem příjemně překvapen a jsem rád, že jsem se kurzu zúčastnil. Kurz bych doporučil dalším kolegům."

"Kurz byl velice přínosný, spousta nových informací doplněných vlastní zkušeností lektorky. Byla jsem v spokojena a kurz předčil mé očekávání."

"Velmi vysoká úroveň, velká znalost problematiky, příjemný projev. Zvýšit finanční gramotnost žáků a studentů, důležité informace pro život.  Velmi přínosný výběr témat, přehledná prezentace."

"Lektorka nám podala problematiku finanční gramotnosti vyčerpávajícím způsobem, zcela jasně a zřetelně."

"Cenné rady a připomínky k problematice finanční gramotnosti, kterých není nikdy dosti."

"Příjemné vystupování, dobře připravená prezentace. Vše je použitelné ve školní praxi."

"O finanční gramotnosti bylo hodně napsáno. Nejlepší je osobní zkušenost, která je nepřenosná, a ke které se musí dozrát."

"Odborná úroveň a výkon lektora - výborný."

workshop; seminář; školení; kurz;

 

"Veronika dokázala připravit něco, co vystihuje asi nejlépe spojení „informačně výživné“. Její workshop byl nejen zábavný, ale také mne v mnohém překvapil. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací o finančním světě a dostala tipy, na co si dát pozor. Zaujala mě část přednášky o optimálním stavebním spoření, a chytrém využívání výhod kreditních karet. Neméně zajímavá byla i část o hierarchii důležitosti pojistného krytí, nad kterými by se mohl znovu zamyslet každý z nás. „Děkuji Veroniko za skvělý seminář a zajímavá doporučení. Získala jsem po letech nový úhel pohledu na to, jak se při změně podmínek a prostředí zajistit a co s penězi."

Eva Bradáčová

Trenérka prodejních dovedností

workshop; seminář; školení; kurz;

 

"Účast na webináři "Rodina a kouzlo finančního světa" jsem nejdřív zvažoval. Nakonec jsem si udělal čas a musím připustit, že prezentace předčila má očekávání. Dobře promyšlený sled informací, příklady a podněty mě navedly se zamyslet nad svou vlastní situací. Nakonec jsem využil analýzy a konzultace k úvěru. Doporučuji se s Veronikou poradit před podpisem jakékoliv smlouvy."

Tomáš Pelikán

Majitel Dejsivino.cz

workshop; seminář; školení; kurz;

 

"Před několika lety jsem pátrala po někom, kdo by mi pomohl udělat pořádek v rodinných financích. Zároveň jsem měla obavy, že mi dotyčný poradce bude jen vnucovat produkty, které pomohou více jemu než mně. Veroniky přehled obsahuje kompletní návod pro ty, kteří se rozhodnou aktivně zlepšit své investice. Mimo jiné dostanete i tipy pro jednání s finančním odborníkem a dokážete pak lépe odhadnout jeho úmysly. Nečekejte a buďte připraveni na aktivní jednání, ověřování informací a učení se novým návykům, které se vyplatí vám i vaší peněžence."

Iva Jančíková

Autorka knihy Pohádky skřítka Penízka

Odebírat newsletter

Nezměškejte žádné novinky a slevy!
Copyright © 2024 Finanční zralost
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram